Jdi na obsah Jdi na menu
 


úprava vozů VW Caddy Maxi a Peugeot Partner

1. 4. 2016

Na fotografii vidíte auta opatřená nájezdovou rampou po které vozíčkář vjede přímo do auta. Zadní dvousedadlo musí být ve voze Peugeot Partner sklopené při cestování s osobou na vozíku. Tři místa + osoba na vozíku.

Tři místa + osoba na vozíku může být ve vozech Ford Tourneo Connect, Citroen Berlingo, Renault Kango, VW Caddy, Opel Combo, Fiat Doblo, Mercedes Citan

VW Caddy Maxi  je pětimístný + osoba na vozíku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reference na firmu k uprave vozu a rozmery

( Vaclav Broz, 13. 12. 2016 20:29)

Dobry den, muzete prosim doporucit firmu, ktera tuto upravu provadi u Peugeotu Partner tak aby se do auta vesli 3 osoby plus 1 osobs na voziku. Jaka je max sirka najezdove rampy a vhloubeni pro vozik uvnitr vozu? Je mozne toto vhloubeni zakryt v pripade, ze se neprepravuje osobs na voziku? Dekuji

Re: Reference na firmu k uprave vozu a rozmery

(Boryka, 15. 12. 2016 15:39)

dobrý den, osobní zkušenost mám s firmou API která mě dělala přestavbu v obou dvou vozech. Úprava byla celou dobu 10-ti let bez poruchy. Bližší info i s rozměry najdete zde: http://www.apicz.com/cz/produkty/bezbarierova-vozidla , pokud ve voze necestuje vozíčkář dá se zavazadlový prostor srovnat do roviny. . Dalším úpravcem je firma http://www.jpservis.eu/home Hezký den .

VW Caddy Maxi

(Erik, 11. 8. 2016 20:07)

Dobrý den, zajímá mě kolik by stala přestavba vozu VW Caddy Maxi nájezdové rampy pro vozíčkáře? Jak dlouho trvá přestavba?
Děkuji moc
ersm@email.cz

Re: VW Caddy Maxi

(Boryka, 13. 9. 2016 13:39)

: přestavba vozu VW Caddy Maxi stojí 216 000Kč.
Vůz je v dílnách týden, technici si auto převezmou od klienta a po přestavbě ho přivezou zpět k předání.